PL EN

domowa hodowla psów

coton de tulear

Hodowla

Simplycoton - domowa hodowla psów rasy Coton de Tulear - znajduje się w centrum Polski, w urokliwej, pełnej zieleni okolicy, w niewielkiej miejscowości Cekanowo, nieopodal brzegu Wisły. Nasza cotonowa rodzina początkowo składała się z trójki pupili, które nieprzypadkowo pochodziły z różnych części Europy. Zależało nam bowiem na ciekawej linii i czystości rasy. Naszym głównym celem były i są piękne, szczęśliwe,  zdrowe szczenięta. Spełniamy swoje marzenia i dziś simplycotonowa rodzina jest już większa. Po naszym domu biegają HoneyLadyGucciIdaliaJasmine. Sama radość :-)

Aktualności

Mamy dostępne szczenięta! 20 maja 2024 r. powitaliśmy na świecie piątkę prześlicznych maluszków, jedną dziewczynkę i czterech chłopców.

Kontakt

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z nami!

Śledź nas na fb, instagramie i tiktoku :)

facebook logo TikTok logo Instagram logo

Wideo

Coton de Tulear to zdecydowanie najwspanialsze psiaki na świecie. Oto filmik, po którym oszaleliśmy na ich punkcie. Obejrzyjcie koniecznie :)

Pochodzenie

Przeszłość rasy Coton de Tulear sięga XV wieku i jest owiana tajemnicą. Nie ma dowodów tłumaczących powstanie rasy. Do dziś natomiast krąży wiele legend wokół jej pochodzenia.

Więcej...

Charakter

Każdy, kto zobaczy, dotknie i pozna Cotona de Tulear zakocha się w nim na zawsze. Dzięki swemu urokowi, pięknej szacie, radosnemu usposobieniu zwraca na siebie uwagę przechodniów na każdym spacerze.

Więcej...

Wygląd

Coton de Tulear to pies do towarzystwa. Posiada bardzo delikatny, sprężysty, wełnisty, gęsty i obfity włos. Jego barwa jest biała lub biała z nielicznymi szarymi, jasnymi lub płowymi znaczeniami.

Więcej...

Na świecie nie ma lepszego psychiatry od szczeniaka liżącego cię po twarzy.
- Ben Williams
Pies jest jedynym stworzeniem na ziemi, które kocha cię więcej niż siebie samego.
- Josh Billings
Kup sobie psa. To jedyny sposób, abyś mógł nabyć miłość za pieniądze.
- Św. Augustyn
next
prev
Back to top